Avon Clearskin Blackhead Clearing Maske

Merhaba arkadaşlaar! Bu yazımda Avon Clearskin Blackhead Clearing Maske den bahsedeceģim. Malum yaz demek sivilce demek siyah nokta demek.. Yağlı bir cildim olduğu için çok kolay sivilce ve siyah nokta oluşuyor. Aslında çok bir sivilce problemim yok ama siyah noktalarla başım belada!

Daha önce bir çok siyah nokta maskesi ve bantı denedim. Bantlardan hiç memnun kalmadım. Hatta instagram trendlerinden diş macununu bile denedim ama 2-3 dk içinde burnuma sürdüğüm macun hemen kurudu ve cildimi yakmaya başladı. Hem zar zor çıkardım öyle videolardaki gibi soyulmadı yani. Hem de hiç bir işe yaramadı.

Avon’un daha önce Black mineral cleanser maskesini denemiştim ve memnun kalmıştım. Garip bir şekilde sivilceleri kurutmayı vaad etmese de ne zaman kullansam sivilcelerimi kurutuyordu. Ben de aynı seriden devam etmeye karar verdim ve blackhead maskeyi de aldım. Özellikle akneye meyilli ciltler için uygun olduğunu düşünüyorum.

Avon Clearskin Blackhead Clearing Maske nin yapısı bu şekilde:

2016-08-06 22.03.55

Maske mavi renkte ve içinde küçük partiküller var. Sürdükten sonra beyaz oluyor ve yüzünüzde sertleşiyor. Gerim gerim geriyor suratınızı. Ben 10-15 dk kadar bekletiyorum yeterli oluyor. Maskeyi yıkadığınız zaman yüzünüzde bir ferahlık hissediyorsunuz. Gözenekleri açıyor rahatlatıyor. Ben haftada 2-3 defa düzenli olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle sivilcelerimin çok olduğu malum zamanlarda bu maskeyi elimden düşürmüyorum.

Ürün, gözenekleri ve cildi derinlemesine temizlemeyi vaad ediyor.

Siyah noktalarımı tamamen bitirdiğini söyleyemem. Zaten kullandığınız ölçüde siyah noktaları azaltan bir ürün.Yani ürünü bıraktığınızda yeniden siyah nokta oluşacaktır. Bu ürünü ben dediğim gibi sivilcelerim için de kullanıyorum ve siyah noktadan çok sivilcelerime iyi geliyor. Ben memnun kaldım.İnce bir tabaka halinde cildinize sürüp on beş dakika kadar bekletmeniz yeterli. Maske yüzünüzde beyazlaşıp kurumaya başlayınca yıkayabilirsiniz. Cildi biraz geriyor dediğim gibi ve çok bekletirseniz biraz yanma hissi oluşturuyor. Haftada 2-3 defa kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam 7-8 tl civarıydı fiyatı. Avon temsilcilerinden bulabilirsiniz. internetten almak isteyenler için de buraya link bırakıyorum.

Umarım yazıyı beğenmişsinizdir.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere..

Bir Cevap Yazın