Maybelline lasting drama jel eyeliner

Herkese yepyeni bir yazıdan merhaba! Havaların İzmir’de bile soğuduğu bu kış günlerinde umarım hepiniz iyisinizdir. Bugün sizlere maybelline lasting drama jel eyeliner dan bahsedeceğim. Beni sosyal medyadan takip edenler bilir bakkala giderken bile eyeliner süren bir insanım. Günlük makyaj olsun, gece makyajı olsun, özel gün makyajı olsun ne olursa olsun eyeliner sürmeden dışarı çıkmam.

Ben normalde likit eyeliner kullanmayı tercih ediyorum çünkü daha pratik geliyor bana. Kalem eyeliner larla ise pek anlaşamadık. Essence markasının kalem eyelinerını kullandım daha önce aslında sürümü çok basitti ama çok çabuk kurudu. 1 ay bile kullanamadan hemen kurudu ben de bir daha kalem eyeliner almadım. Golden rose, flormar, essence ve note markalarının dipliner larını denedim bunca zaman bunlarla ilgili bir yazım da gelecek yakın zamanda.

Yılbaşı indiriminde Migros’taki indirimi instastory’imde paylaşmıştım. Birçok maybelline ürünü indirime girmişti. Benim de bu eyelinerı almak aklımdaydı ve çok uygun bir fiyata düştüğünü görünce hemen aldım.

Kısaca, Maybelline lasting drama jel eyeliner ‘dan bahsedelim:

Ambalaj:

 

Daha önce milyon kez söylediğim gibi cam ambalajda satılan ürünlere bayılıyorumm ve daha hijyenik buluyorum. Bu eyeliner da küçük cam bir ambalaja sahip. Cam olduğu için dikkatli kullanmanız gerekli, makyaj çantanıza at çık bir ürün aslında ama kırılmaması için bir parça özen göstermelisiniz.

Yapı:

Eyelinerın bendeki rengi 01 Black. Yumuşacık bir yapısı var ve gerçekten simsiyah bir eyeliner. Sürümü oldukça kolay ve çabuk kuruyor. Tek katta simsiyah bir görüntü veriyor, yapı açısından çok beğendim.

Kalıcılık:

Ürünün tek sevmediğim yanı kalıcılık oldu. Sadece ben mi bu sorunu yaşadım bilmiyorum birçok kişi kalıcılığının iyi olduğunu söylüyor ama ben sabah sürüyorum akşam eve geldiğimde kenarlardan silinmeye başlamış olduğunu fark ediyorum. Daha önce kullandığım diplinerlarda bu sorunu yaşamadım.

Fırça:

Eyeliner’ın kutusundan çift uçlu bir fırça çıkıyor. Ben eyelinerı bu fırçayla uygulamaya bayılıyorum çünkü normal hayatımda da ince eyeliner pek kullanmıyorum. Ama kalın eyeliner sevmiyorsanız resimdeki gibi açılı fırçalarla ince bir eyeliner çekebilirsiniz. Uygun fiyatlı makyaj fırçaları yazımda kullandığım eyeliner fırçamdan bahsetmiştim okumak isterseniz tıklayabilirsiniz. Eğer eyeliner çekemiyorsanız jel eyeliner ile başlamanızı önermem, çünkü gerçekten jel eyeliner çekmek diğer eyelinerlara göre daha zahmetli. Jel eyelinera geçmeden dipliner veya kalem eyeliner kullanmanızı öneririm.

Eyeliner’ın normal fiyatı 25 tl civarında. İndirimden çok daha ucuza alabilirsiniz. Ben migrostaki yılbaşı indiriminden 12,90’a almıştım. İyi ki de almışım dediğim bir ürün oldu. Eğer kalıcılık sorununu çözebilirsem bittikçe alacağım bir ürün oldu. En kısa zamanda kahverengini de denemek istiyorum.

Siz bu eyeliner’ı kullandınız mı?Kalıcık sorununu yaşayan varsa ya da nasıl kalıcılığın arttırabileceğim hakkında fikri olan varsa aşağıya yorum olarak bırakırsa çok sevinirim.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir. Diğer yazılarımdan haberdar olmak isterseniz takip et kısmına e-postanızı yazmanız yeterli.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere güzel kalın hoşçakalın canlarım 🙂

Bir Cevap Yazın