Nivea aqua sensational arındırıcı temizleme jeli incelemesi

Herkese yeni bir yazıdan merhaba! Bu yazımda sizlere Nivea aqua sensational arındırıcı temizleme jeli ’nden bahsedeceğim.

Ben uzun bir süredir yeni bir temizleme jeli arayışındaydım. İnstagramda da bana temizleme jeli önermenizi rica etmiştim ve öneriler üzerine Nivea aqua sensational arındırıcı temizleme jeli ‘ni aldım. Zaten görür görmez beğeneceğimden emin gibiydim yorumları da çok iyi olunca hemen aldım.

Nivea aqua sensational arındırıcı temizleme jeli’ni inceleyelim:

 Ambalaj:

Ürün 200 ml lik plastik bir ambalaja sahip. Kapağı yukarından basmalı olduğu için kullanımı oldukça pratik. 200 ml olduğu için de bereketli bir ürün olduğunu düşünüyorum.

 İçerik:

Eğer içeriğe önem veriyorsanız bu jeli seveceğinizi düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla paraben talk gibi zararlı maddeler içermiyor. Sabun da içermiyor ama ne yazık ki parfüm içeriyor yine de genel olarak içeriği temiz bir ürün. Bunun yanı sıra Hydra IQ(Hydra IQ, cildinizi temizlerken kurutmayan ve nem dengesini, cildin yumuşak kalmasını destekleyen bir formüldür)ve salatalık özü içeriyor. Bu ikisi sayesinde inanılmaz bir ferahlık hissediyorsunuz özellikle yaz aylarında bu ferahlık hissi çok güzel oluyor.

 Nivea aqua sensational arındırıcı temizleme jeli ‘nin vaatleri:

Cildi derinlemesine arındırmak,

Kiri ve makyajı etkili bir şekilde çıkarmak,

Doğal nem dengesini korumak,

Cildi tazelemek canlandırıcı bir görünüm vermek.

  Ben nasıl kullanıyorum?

Ürün bence tüm vaatlerini yerine getiriyor. Cildimi inanılmaz derece ferahlatıp canlandırıyor. Ben makyajımı gelişigüzel temizledikten sonra jeli nemli yüzüme uygulayıp bir konjak sünger yardımıyla iyice cildime yediriyorum. Jelin içindeki küçük partiküller yüzünüzde patlıyor ve dağılıyorlar. Maskara dahil tüm makyaj kalıntılarını ve kirleri çıkarıyor ve ferahlık veriyor. Eğer yüzümde çok ağır bir makyaj yoksa direkt bu jelle temizliyorum. Makyaj temizleme suları makyajın tamamını çıkarmıyor mutlaka kalıntılar kalıyor bu yüzden bu jelden çok memnun kaldım.

  Hangi cilt tipleri için uygun?

Bu jelin ne yazık ki cilt tipine göre skalası geniş değil. Sadece normal ve karma ciltler için  olanı var. Ben karmadan yağlıya dönük bir cilde sahibim ve bu üründen çok memnun kaldım. Bence normal, karma ve yağlı ciltler çok rahat kullanacaktır ama kuru ciltlerin pek seveceğini sanmıyorum. Keşke biraz daha skalası geniş bir ürün olsaydı.

Ben ben bu jelden çok ama çok memnun kaldım. Bittikçe kesin alacağım bir ürün. Herhangi bir alerji, kızarıklık ya da sivilce problemi de yaratmadı eğer çok hassas bir cildiniz varsa iyice araştırmadan almayın derim. Daha önce kullandığım temizleme jelinin yazısını okumak isterseniz de tıklayabilirsiniz.

Siz hangi temizleme jellerini seviyorsunuz? Bu üründen memnun musunuz? Benimle yorum olarak paylaşmayı unutmayın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere güzel kalın hoşçakalın.

 

Bir Cevap Yazın