Procsin bubble mask serisi incelemesi

Herkese merhaba! Bu yazımda sizlere Procsin bubble mask serisi’nden bahsedeceğim. Zaten bu seriyi duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum.

Bubble mask ları hep yabancı bloggerlarda görüyor ve çok merak ediyordum. Procsin yine yapacağını yapıp bu harika seriyi çıkardı ve bizi bu meraktan kurtardı.

Hemen Hemen seriyi incelemeye geçersek:

Procsin bubble mask serisi:

Bubble mask foam:

Ürünleri kullanım sırasına göre anlatacağım o yüzden ilk olarak yüz temizleme köpüğü ile başlıyorum. Maskeyi ve kremi uygulamadan önce il olarak bu köpükle cildinizi temizlemeniz öneriliyor.

Bubble mask yüz temizleme köpüğü, cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlemeyi vaat eden bir ürün. Yağlı ve akne problemi olan ciltleri tahriş etmeden temizliyor ama tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir çünkü yüzü kurutan bir yapısı yok aksine cildin doğal nemini korumayı amaçlıyor. Benim cildimde kuruluk, kızarıklık gibi sorun yaratmadı.

Benim en sevdiğim yanı güneş ışınlarına karşı UV-A UV-B filtreleri içermesi ve paraben ve sabun içermemesi! Yani içeriği de oldukça temiz bir ürün.

Kullanım şekli:

Günde 2 kez kullanılması öneriliyor. Makyajınızı temizledikten sonra kalıntıları çıkarmak için rahatça kullanabilirsiniz. Eğer serideki tüm ürünlere sahipseniz maske adımından önce cildinizi bu köpükle temizlemeniz öneriliyor. Ben bazen makyajımı temizledikten sonra çoğu zaman da maskeden önce kullanıyorum ve çok memnunum.

Bubble mask:

Geldik serinin göz bebeğine! Bubble mask(anında enerji veren maske) cildin onarılmasına ve canlanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

Maskeyi diğer maskelerden ayıran yanı şüphesiz, sürdükten sonra köpük köpük olması. Maskeyi uyguladıktan 2-3 dk sonra maske yüzünüzde köpükleşmeye başlıyor. Ben bu maskeyi çok ama çok sevdim cildime güzel bir canlılık verdiğini düşünüyorum.

Kullanım şekli:

Bubble mask foam ile temizlediğiniz cildinize bubble mask ı 1 ml kalınlık oluşturacak şekilde uygulayıp dairesel hareketlerle yüzünüze yedirin. Maske iyice yüzünüze yedirildiğinde köpük köpük olmaya başlayacaktır. Maskeyi 10-20 dk yüzünüzde beklettikten sonra bir pamuk yardımıyla ya da elinizle köpüğü cildinizden sıyırın ve durulayın. Köpüğü sıyırmadan durulamaya kalkarsanız daha da köpürecektir. Yüzünüzü iyice duruladıktan sonra bubble mask kremi uygulayabilirsiniz.

Bubble mask cream:

Geldik serinin son ürünü olan bubble mask kreme. Herkes gibi ben de bu  kremin kokusuna vuruldum. Çok güzel ve temiz bir kokusu var. Cilt dokusunda esneklik ve aydınlanma sağlamayı vaat ediyor. Ben genellikle bubble mask dan sonra yüzüme uyguluyorum. Uyguladıktan sonra cilt tarafından hemen emiliyor ve yapış yapış bir his bırakmıyor. Cildi güzel nemlendiriyor ve kadifemsi bir his bırakıyor. Serinin diğer ürünlerindeki gibi paraben içermiyor.

Kısaca özetleyecek olursak ben bu seriyi çok ama çok sevdim. Procsin sürekli indirimler yapan bir marka. Önümüzdeki günlerde de %80 indirim yapacak diye biliyorum. Mutlaka indirimi kaçırmadan birer tane edinmenizi öneririm bu güzel seriden.

Benim Procsin bubble mask serisi ile ilgili görüşlerim bu şekildeydi. Siz bu seriden memnun musunuz? Benimle yorum olarak paylaşırsanız sevinirim. Procsin black serisi yazımı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere şimdilik güzel kalın hoşçakalın 🙂

 

Bir Cevap Yazın