Procsin ürünleri incelemesi

Herkese yeni bir yazından merhaba! Bugün sizlere Procsin ürünleri hakkında bir inceleme yazısı hazırladım. Bildiğiniz gibi Procsin bir anda patlayan bir marka oldu ve bende elimdeki black serilerini sizin için incelemek istedim.

Neden Procsin ürünleri?

Procsin markasından kısaca bahsedecek olursam, Procsin laboratuvarı ilk defa yarı kimyasal yarı bitkisel formüller kullanarak üretim yapan laboratuvar olma özelliğine sahip ve bildiğim kadarıyla Aktif karbonu ülkemizde aktif olarak kozmetik ürünlerinde kullanan tek marka bu yüzden de black serisi benim oldukça ilgimi çekti. Elimdeki ürünlerini kısaca inceleyecek olursak,

Procsin Black Mask(Siyah maske):

Bu soyulabilir siyah maske, cildin yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

Bu maskeyi kullanırken size tavsiyem kalın bir tabaka halinde ve sadece problemli bölgelerinize sürmeniz. Özellikle kaş ve göz çevrenize çok getirmemeye çalışın çünkü ince tüyleriniz maskeyi soyarken yolunabiliyor. Maskenin kuru ve normal ciltlerde 20 dk., karma yağlı ciltlerde 25 dk. bekletilmesi gerektiği söyleniyor. Ben yağlı cilde sahip olduğum için 25 dk. bekletiyorum. Soyduğunuz zaman gözeneklerinizde biriken kalıntıları maskede görebiliyorsunuz. Haftada 2 kez düzenli kullanımda etkili bir sonuç sağlıyor gerçekten benim açık ara kullandığım en iyi siyah maske olduğunu söyleyebilirim. Bu maskenin içinde paraben yok ama ne yazık ki talk içeriyor.

Procsin Black Shampoo(Siyah şampuan):

Elimdeki Procsin ürünleri’nden ikincisi de siyah şampuanı. Siyah olması sizi korkutmasın. İçinde aktif karbon ve siyah sarımsak olduğu için rengi siyah fakat gerek kokusu gerek temizlesi olsun çok sevdiğim bir şampuan oldu. Çok hafif ve temiz bir kokusu var, çok fazla köpürmüyor ama saçlarımı oldukça yumuşak ve parlak yapıyor. Şampuan tüm saç tiplerine uygun ve yeni saç oluşumunu hızlandırmayı vaat ediyor. Ben böyle bir şey gözlemlediğimi söyleyemem ama saç dökülmemi azalttığını söyleyebilirim.

Şampuanın içindeki aktif karbon, yüzeydeki pürüzleri gidermeyi ve gözenekleri temizlemeyi amaçlıyor. Siyah sarımsak ise, beyaz sarımsağa göre daha yüksek antiseptik, antifungal,anitviral ve anti bakteriyel bileşenler içeriyor. Ben bu şampuandan da çok memnun kaldım ve ikinciye başladım bile sanırım bir süre favori şampuanım olarak kalacak.

Procsin Black Toothpaste(Siyah diş macunu):

Beni en çok heyecanlandıran ürünleri şüphesiz siyah diş macunları oldu. Yabancı youtuberlarda sürekli siyah diş macunu kullandıklarını ve dişlerini bembeyaz yaptıklarını görüyordum. Bu diş macunu da beni bu yüzden çok heyecanlandırdı. Diğer ürünleri gibi bu

diş % 100 doğal, aktif karbon içeriyor ve yanısıra nar çekirdeği, üzüm çekirdeği, ada çayı, meyan kökü, kekik ve misvak içeriğine sahip. Kahve, sigara ve yemeklerden oluşan lekeleri gidermeye, dişleri beyazlatmayı vaat ediyor. Ben bu diş macununu da sevdim gözle görülür bir beyazlık verdiğini söyleyebilirim sevmediğim tek yanı, ben diş macunlarının verdiği naneli fresh etkiyi çok seviyorum bana daha bir temizlenmiş gibi geliyor bu diş macunun ne yazık ki bir tadı yok öyle fresh bir etkisi de yok. Tek sevmediğim yönü dediğim gibi bu oldu onun dışında sevdiğim bir ürün oldu.

Procsin ürünlerini Gratis, Watsons, Rossman, Eveshop ve Cosmohome’larda bulabilirsiniz. Siz Procsin ürünleri’nden hangisini kullandınız? Benimle yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere şimdilik güzel kalın hoşçakalın ?

Bir Cevap Yazın