Urban care deniz tuzu etkili şekillendirici sprey

Yeni bir yazıdan merhabalar! Dalgalı ve kıvırcık saçlıların çok seveceği bir ürün ile karşınızdayım. Bugünkü yazımın starı Urban care deniz tuzu etkili şekillendirici sprey.

Yaz geldi deniz mevsimi açıldı. Hani saçlarımız denizden çıktıktan sonra kabarmadan çok güzel doğal bir dalgaya sahip olur da biz de hep deriz ya ah keşke saçlarımın dalgası hep böyle olsa diye, işte o dalgayı her zaman yapmak artık sizin elinizde! Urban care markasının deniz tuzu etkili şekillendirici sprey’i ile o doğal dalgalara ulaşmak çok basit. Ürünü hemen yakından inceleyelim.

Urban care deniz tuzu etkili şekillendirici sprey:

Ambalaj:

Ürün 200 ml lik plastik, sprey şeklinde bir ambalaja sahip. Oldukça sağlam bir ambalajı olduğu ve sprey formda olduğu için hem kullanımı çok basit hem de çantanıza rahatlıkla atabileceğiniz bir ürün.

İçerik:

Çoğu Urban care ürününde olduğu gibi bu sprey de keratin içeriyor. Bunun yanı sıra  İçeriğindeki UV Filtresi ile saçlarınızı koruyorsunuz. Bildiğiniz gibi güneş saçlarınızı çok yıpratıyor bu sprey sayesinde saçlarınızı şekillendirirken zararlı etkilerden de korumuş oluyorsunuz.

Kullanım şekli:

Duştan çıktıktan sonra saçlarınızı bir havlu yardımıyla hafifçe kurulayın ve nemli saçlarınıza bu spreyden sıkın ve kurumaya bırakın. Sonuçtan bence çok memnun kalacaksınız. Ben deniz tuzu içerdiği için saçlarımı sertleştireceğini düşünüyordum fakat tahmin ettiğimin aksine saçlarımı sertleştirmedi. Aksine saçlarımı yumuşacık yaptı. Saçlarınız kuruyunca çok güzel aynı denizden çıkmışçasına doğal dalgalar elde ediyorsunuz. Saçlarınızın kabarmasını önlüyor ve dalgalarınıza hafif bir hacim veriyor. Aynı deniz gibi kokuyor ve kokusu benim çok hoşuma gidiyor.

Siz de benim gibi çabuk kabaran dalgalı saçlara sahipseniz ve bu sıcaklarda fönle ya da düzleştirici ile uğraşmak istemiyorsanız Urban care deniz tuzu etkili şekillendirici sprey’den çok memnun kalacaksınız. Tüm samimiyetimle bittikçe alacağım bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Urban care ürünlerini anlaşmalı eczanelerde, watsons, gratis, eveshop gibi anlaşmalı kozmetikçilerde ve birçok internet sitesinde bulabilirsiniz.

 Bir önceki urban care ürünleri ile ilgili yazımı da okumak isterseniz tıklayabilirsiniz. Siz bu spreyi kullandınız mı? Benimle yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere güzel kalın hoşçakalın 🙂

 

Bir Cevap Yazın