Urban care extreme resist repair şampuan&saç kremi

Urban care ürünlerini sevmeyen var mıdır? Bence yoktur yoktur. Urban care markası bana denemem için çok güzel bir paket yollamıştı ben de uzun bir süredir kullanıyorum ve artık izlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ben zaten Urban care markasının saç bakım ürünlerini severek kullanıyordum ve daha önce de burda saç kremini paylaşmıştım. Paketin içinden bir adet saç bakım kremi, bir adet saç bakım şampuanı bir adet deniz tuzu spreyi ve düzleştirici etkili bakım köpüğü çıktı. Bu yazımda sizlerle şampuan ve saç kremini paylaşacağım bir sonraki yazımda diğer iki ürünü paylaşacağım.

 Urban care extreme resist repair şampuan:

Bu şampuan hakkında söyleyeceğim ilk şey kokusu! İnanılmaz güzel bebeksi ve temiz bir kokusu var. Saçlarınızda uzun süre de o mis koku kalıyor. Bildiğiniz gibi bu serinin çeşitli renkleri var. Yeşil seri canlılığını yitirmiş, yıpranmış saçlar için.

Şampuanın bendeki büyük boyu 250 ml. İçeriği oldukça zengin. Amino protein, elastin ve enerji kaynağı aktifler bulunmakta. İçerdiği bitkisel keratin sayesinde saça derinlemesine nüfuz ederek yeniden yapılanmasına, güçlenmesine, canlılığını tekrar kazanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.Üstelik paraben içermiyor!Benim en sevdiğim özelliği bu oldu. Aldığınız ürünlerin verdiği etkiler kadar içeriğinin temiz olmasına da dikkat etmenizi öneririm.

Benim saçlarım işlem görmüş bir saç değil ancak çok fazla düzleştirici,maşa ve föne maruz kaldığı için çok fazla kırık ve cansız. Bu yüzden bu şampuan gerçekten saçlarıma çok iyi geldi. Keratin bakımı bildiğiniz gibi saçlar için çok önemli ve bu şampuanın bitkisel keratin içeren özel formülü saçlarımı ciddi anlamda kendine getirdi. Bence vaat ettiği gibi saçlarımın onarılmasını ve yenilenmesini sağladı. Saçlarıma verdiği parlaklık da cabası! Hem mis kokulu, hem içeriği temiz hem de gerçekten saçlarımı çok güzel onarıp canlılık verdi daha ne olsun! Eğer yeni bir şampuan arayışındaysanız gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

 Urban care extreme resist repair saç kremi:

Ben daha önce Urban care intense keratin saç bakım kremini kullanmıştım.(pembe seri) O da gerçekten saçlarıma çok iyi gelmişti, ondan kaç tane bitirdim hatırlamıyorum. O kremin yazısını da tıklayarak okuyabilirsiniz. Şampuan kadar kullandığınız saç kremi de önemli çünkü içeriği temiz olmayan saç kremleri ne yazık ki saçları inceltiyor ve dökülmeye sebep oluyor.

Saç kremi de aynı şampuanında olduğu gibi mis gibi bir kokuya sahip. Şampuandan sonra kremi uyguladığım zaman kokusu daha yoğun ve daha kalıcı oluyor. İçeriği şampuanı ile aynı ve şampuanda olduğu gibi paraben içermiyor. Ben haftada en az 2 3 kez bu saç kremini uyguluyorum. Saçlarımı anında yumuşacık yapıyor ve taranmasını kolaylaştırıyor. Eğer benim gibi kuru ve zor açılan saçlara sahipseniz bu kreme aşık olacağınız aşikar.

Urban care markasına bana bu güzel ürünleriyle tanışma fırsatı verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Bir sonraki yazım çok sevdiğim deniz tuzu spreyi hakkında olacak takipte kalın güzellikler.

Siz Urban care ürünlerinden hangilerini seviyorsunuz? Benimle yorum olarak paylaşmayı unutmayın.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere şimdilik güzel kalın hoşçakalın 🙂

Bir Cevap Yazın