Urban Care Intense Keratin Saç Kremi İncelemesi

Bu güzel yaz gününden herkese merhaba! Bu yazımda konuğum Urban Care Intense Keratin Saç Kremi. Genel olarak da saç kremi kullanan birisiyim. Watsons da bu seriyi görünce kremini alıp denemek istedim.

Bu kremi almamdaki en büyük etken keratin içermesi. Bildiğiniz gibi keratin  bakımı son zamanlarda çok popüler hale geldi. Bu krem de ekstra hasar onarımı sağlayan ve yoğunlaştırılmış keratin içeren formülüyle saç ucundaki kırıkların görünümünü azaltmayı vaad ediyor. Ben  bu kremi yaklasık bir aydır kullanıyorum ve sizinle paylaşmak istedim.

Urban care instense keratin saç bakık kremi

Normalde de kırık olan saçlarım güneşten ve denizden iyice yıprandı. Canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Bu ürün de saç uçlarındaki kırıkları onarmayı ve saçı canlandırmayı vaad ediyor.

Keratin bakımı nedir?

Kısaca keratin bakımı nedir önce bundan bahsetmek istiyorum. Kısaca “keratin”in ne olduğuna değinecek olursak, keratin bir protein çeşididir. Keratin denince akla daha çok saçlar gelir; fakat keratin sadece saçlarda yoktur. Keratine dişlerimizde, derimizde ve tırnaklarda da rastlanır. Fakat en fazla saçlarda kullanılır. Keratin saç bakımı saçların şekillenmesine çok fayda vermekle birlikte, asıl saçlara bakım ve onarım da yaparak daha da güçlenmesini sağlar. Özellikle çok fazla işlem görerek güçsüzleşen, zayıf ince telli olan saçlar kırılmaya, yıpranmaya karşı daha dayanıksızdır. İşte keratinle yapılan saç bakımı sayesinde bu dayanıksızlık, güçsüzlük ortadan kalkar, kırıklar ve kopmalar azalır.

Keratin bakımıyla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz linke tıklayabilirsiniz:

https://www.keratinbakim.com/keratin-nedir

Dediğim gibi yaklaşık bir aydır kullanıyorum ama kırıklarımda bir onarma yaptığını söyleyemeceğim. Saç düzleştiricisinden dolayı çok fazla kırığım var belki sorun benim saçımdadır bilmiyorum. Canlandırmaya gelirsek evet saçlarıma parlaklık ve yumuşaklık verdiğini söyleyebilirim. Gerçekten kremi kullandıktan sonra saçlarım yumuşacık oluyor ve kolay taranıyor.

Urban Care Intense Keratin Saç Kremi ni Bir daha alır mıyım?

Ben çok memnun kaldım hatta Gratis’in bayram indiriminde bir tane daha alıp yedekledim. Bittikçe alacağım bir ürün kesinlikle, mutlaka denemelisiniz diyor ve bu kremi kullananız varsa yorumlarınızı bekliyorum..

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşçakalın ?

Bir Cevap Yazın