Uygun fiyatlı maskara önerileri

Herkese yeniden merhaba! Bugün sizler için uygun fiyatlı maskara önerileri nde bulunacağım bir yazı hazırladım. Benim en çok sevdiğim ve sıkça kullandığım maskaraları paylaşacağım.

Uygun fiyatlı maskara önerileri:

1)Pastel Big N Black Maskara:

15032484_10154313625993089_576848923_nPastelin bu maskarasını ben uzunca bir süre kullandım ve çok memnundum. Ta ki Maybelline Lash sensational maskarayı çıkarana kadar.. Onu keşfedince çok sevdiğim rimelimi elimden bıraktım ne yazık ki ama gerçekten uzun bir süre sadece bu maskarayı kullandım ve bittikçe aldıklarımdan oldu.

Fırça:

Pastel big n black maskara

Fırçası ne çok tombik ne de çok ince. Orta kalınlıkta, plastik bir fırçası var. Zaten benim maskarada en sevdiğim özellik plastik olması.

Maskaranın vaadi:

Maskaranın vaadi extra dolgun görünüm kazandırmak ve yoğunluk vermek. Gerçekten de vaadini karşılayan bir maskara olduğunu söyleyebilirim. Özellikle üç kat uyguladığınızda inanılmaz bir hacim, kıvrılık ve uzunluk veriyor.

Yapı&Kalıcılık:

Maskaranın kalıcılığı da oldukça başarılı. Neredeyse gün sonuna kadar akmadan gözümde kalıyor. Bende herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi. Akma, bulaşma, topaklanma yapmayan kirpikleri simsiyah yapan oldukça güzel bir maskara.

Fiyat:

Başlıktan anlayacağınız gibi bu maskara, tam bir fiyat performans ürünü. Normal fiyatı 15-17 tl arasında. İndirim dönemlerinde daha da ucuza alabilirsiniz. Mutlaka denemenizi öneririm.

2) Maybelline Lash Sentational Maskara:

15057820_10154313625828089_730398513_n

Bu maskarayı ne kadar sevdiğimi kaç kez söyledim bilmiyorum. Şüphesiz benim en çok sevdiğim maskara oldu. Çıktığından beri elimden düşürmedim zaten detaylı incelemesini de daha önce yazmıştım.

Fırça:

Maybelline lash sensational maskara

Fırçası gördüğünüz gibi biraz farklı. Yarım ay gibi kıvrımlı, orta kalınlıkta bir şeki var. Tipik yuvarlak tombik fırçalara göre bu fırçanın kirpikleri daha iyi kavradığını ve daha güzel kaldırdığını düşünüyorum. Özellikle alt kirpiklere uygulamak bu fırçayla oldukça kolay.

Maskaranın Vaadi:

Maskara, kirpikleri belirginleştirmeyi ve uzun göstermeyi vaad ediyor. Gerçekten kirpikleri çok güzel belirginleştiriyor ve daha dolgun gösteriyor. Sadece iki katta istediğiniz sonuca ulaşıyorsunuz.

Yapı&Kalıcılık:

Maskaranın yapısı oldukça siyah. İlk birkaç kullanımınızda biraz ıslak bir yapı ile karşılaşıyorsunuz ama daha sonra yapısı iyice oturuyor ve çabuk kuruyan bir kıvama geliyor. Maskaranın kalıcılığı inanılmaz. Gözden çok zor çıkıyor. Ben Garnier Micellar makyaj temizleme suyu ile çıkarıyorum ama sadece göz kısmı için üç dört pamuk harcıyorum, çok zor çıkıyor.

Fiyat:

Maskaranın normal fiyatı 20 tl civarında. İndirim dönemlerinde çok daha ucuza alabilirsiniz. İndirim zamanlarında bulması oldukça zor oluyor ama bulursanız stoklayın derim.

3)Essence Lash princess false lash effect mascara:

Essence lash princess lash effect maskara

Bu maskaranın da ayrıntılı yazısını yazmıştım daha önce o yüzden kısaca bahsedeceğim.

Fırça:

Essence lash princess lash effect maskara

Maskara kalından inceye giden konik şeklinde bir yapıda. İnceden kalına giden bir yapısı olduğu için özellikle gözün iç kısımlarına doğru olan yerlere ve alt kirpiklere maskarayı uygulaması daha kolay oluyor.

Maskaranın vaadi:

Maskaranın vaadi takma kirpik etkisi yaratması! Gerçekten verdiği uzunluk gerçekten mükemmel. Bir kaç katta istediğiniz etkiyi hemen veriyor.

Yapı&Kalıcılık:

Siyahlığı da gayet başarılı, oldukça simsiyah bir etki bırakıyor. Kalıcılığı da bence oldukça tatmin edici. Ben sabah sürüyorum akşam eve geldiğimde hala akmadan kalmış bir şekilde buluyorum ve Lash sentational maskaraya göre daha kolay temizlendiğini düşünüyorum.

Fiyat:

Maskara oldukça uygun fiyatlı. Rossman ve Eve mağazalarında 12.25 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz.

4)Essence i love extreme hacim maskara:

Essence i love extrem hacim maskara

Aslında bu maskarayı yazıya ekleyip eklememe konusunda kararsız kaldım çünkü ne sevdim ne sevmedim diyebileceğim bir ürün oldu ama fikir vermesi açısından eklemeye karar verdim.

Fırça:

Essence i love extreme hacim maskara

Bu maskaranın en büyük hayal kırıklığı fırçası. Devasa büyük ve tombik bir frçası var. Kullanımı kolay değil. Büyük olduğu için kirpikleri güzel kavramıyor. Alt kirpiklere sürmesi ise daha da zor. Fırçasını orta kalınlıkta yapsalar gerçekten başarılı bir rimel olabilirmiş. Kirpikleri az ve kısa olanlar denemesin bile bence, benim kirpiklerim uzun olduğu halde ben bile rahat kullanamadım.

Maskaranın vaadi:

Maskara, kirpiklerine yoğun renk vermeyi ve hacimli kirpiklere sahip olmayı vaad ediyor. Renk konusunda vaadini yerine getirdiğini söylesem de hacim verdiğini söyleyemem. Benim için günlük kullanım bir maskaradan öteye gidemedi.

Yapı&kalıcılık:

Maskaranın yapısı oldukça güzel aslında. Başta geç kurusu da sonradan kıvama gelen maskaralardan. Harika bir siyahlık veriyor ve gün boyunca akma bulaşma yapmıyor. Dediğim gibi güzel bir maskara ama tek eksisi fırçasının gereksiz büyüklüğü..

Fiyat:

Her Essence ürünü gibi bu maskara da oldukça uygun fiyatlı 10,25 t ye Rossman ve Eve mağazalarında bulabilirsiniz.

Benim uygun fiyatlı maskara önerileri m bu kadardı. Umarım yazıyı beğenirsiniz, siz bu maskaralardan hangilerini kullanıyorsunuz? Yorum olarak benimle paylaşmayı unutmayın lütfen.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere güzellikle kalın 🙂

 

Bir Cevap Yazın