Wet n Wild Comfort Zone Far Paleti

Merhaba güzellikler! Bu yazımda sizlere meşhur mu meşhur Wet n Wild Comfort Zone Far Faleti nden bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere bütün bloggerların ve youtuberların öve öve bitiremediği, drugstore ürünü olarak tabir ettiğimiz uygun fiyatlı paletlerden..

Palet 8 adet yarı ışılıtılı diyebileceğimiz farlardan oluşuyor. Farlar ne yazık ki biraz tozutuyor ve far bazıyla uygulamak şart tabiki. pigmentasyonları ortaa-yüksek seviyede ama far bazıyla pigmentasyonlar daha da arttırılabilir. Sağ en üstteki renk kaş kemiği ve göz pınarlarını aydınlatmak için birebir. Hatta ben acelem varsa aydınlatıcı olarak elmacık kemiklerimin üzerine de uyguluyorum bu rengi. 8 numaralı renk bu paleti alma sebebim denilebilir.

Wet n Wild Comfort Zone paletin swachları:
Sağ tarafın swachları bu şekilde.

Kolay dağılıyorlar ama biraz dökülme yaptıklarını söylemek mümkün.

 

Wet n Wild Comfort Zone

 

Sol taraf ise 3 koyu bir açık renkten oluşuyor. En alttaki rengin çoğu kişinin bu paleti alma sebebi olduğunu düşünüyorum. Benim de palet içinde en sevdiğim renk olma özelliğini taşıyor. Yanar dönerli, crease bölgesinde farklı, göz kapağında farklı duran bir renk.

Sol tarafın swachları da bu şekilde.

 

Wet n Wild Comfort Zone

Bu paletle yaptığım, günlük makyaj için uygun olduğunu düşündüğüm bir örneği paylaşıyorum.

14446457_10154174915048089_1628168901_o

 

Wet n wild comfort zone

8 numaralı rengi crease bölgeme bir karıştırma fırçası yardımıyla sürüp dağıttım. 8 numaralı renk crease bölgesinde farklı, göz kapağında çok farklı duran bir renk. Bu palette de en sevdiğim renk kendisi. 5 numaralı açık gri rengi de göz kapağımın ortasına düz bir far fırçası yardımıyla sürdüm. 1 numaralı rengi de kaş altlarımı ve göz pınarlarımı aydınlatmak için kullandım. Son olarak da 3 numaralı renk ile gözümün altına hafif bir gölge verdim.

Wet n Wild Comfort Zone

Palet içinde bir aplikatör bulunmakta.Ama özellikle fırçalı tarafı çok kullanışsız. Paletin indirimsiz fiyatı 20 tl civarında, ben inidirimli fiyatıyla 12 tl ye almıştım. Genel olarak hem günlük makyaj için hem de gece makyajı için kullanılabilecek bir palet olduğunu düşünüyorum.  Aldığımdan beri sıkça kullanıyorum, elim hep bu plaete gidiyor son zamanlarda zaten.Hala edinmediyseniz mutlaka almanızızı tavsiye ediyorum. İnternetten almak isteyenler için bir link bıtakıyorum.

Bu paletle ilgili yorumlarım bu kadar. Umarım yazımı beğenirsiniz.

Bir dahaki yazıda görüşmek üzere mutlu kalın 🙂

Bir Cevap Yazın