Wet n wild coverall primer incelemesi

Merhaba arkadaşlar! Bu yazımda sizlere Wet n wild coverall primer  dan bahsedeceğim. Ben günlük hayatımda primer kullanan biri değilim. Sadece far bazı kullanıyorum. Geçen ay kep törenim ve mezuniyet balom vardı ve makyajımı kendim yapacaktım. O sıra gratiste %50 indirim vardı ve tesadüfen bu bazı fark ettim. Zaten aldığımda yeni çıkmıştı. Fiyatı oldukça uygundu, 18.90 dı yanlış hatırlamıyorsam ben indirim ile birlikte 11 tl gibi bir fiyata aldım. Aslında denemek için almıştım pek bir ümidim yoktu. Birkaç yabancı youtuberda görmüştüm ve merak edip aldım.

Wet n wild markasının genel olarak ürünlerini başarılı buluyorum. Sadece kapatıcı ve fondötenleri hakkında pek iyi şeyler duymadım o yüzden denemedim. Bu yüzden de bu ürünü alırken ten ürünü olduğu için biraz tereddüt ettim ama beni şaşırttı ve beklediğimden başarılı buldum.

Makyaj Bazı Nedir?

Öncelikle, makyaj baz nedir? Neden kullanılır bundan bahsedelim. Makyaj bazları yani primer’lar, ten makyajı yapmadan önce sürülen ve makyajınızı sabitlemek amacı ile kullanılan ürünlerdir. Göz için,dudak için, kirpik için de primerlar bulunmakta. (Wet n wild far bazı yazımı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz)

Ürünün bize vaadi, makyajı bütün güz yüzümüzde sabitlemesi ve aynı zamanda gözenekleri küçültüp nemlendirmek. Zaten yapı olarak nemlendirdiğini düşünüyorum. Fiyatına göre de oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir sivilce ve kızarıklık da yapmadı bende.

 

Ürün gördüğünüz gibi plastik bir şişede, tüp halinde satılıyor. Bu şekilde olması kullanım açısından çok iyi. İstedğiniz miktarda ürünü sıkıp uygulayabiliyorsunuz. Ambalaj açısından da pratik buldum.

Wet n wild coverall primer ın yapısı bu şekilde:

 

 

Wet n wild coverall primer  ‘in oldukça ince bir yapısı var. Su bazlı nemlendiricilere benziyor biraz. Ürün beyaz renkte ve kokusuz. O yüzden sizi rahatsız etmiyor kokusu. İlk sürdüğünüzde hafif ıslak bir görünümü var bir kaç dakika içinde kuruyor ve fondoteni sürmeye hazır hale geliyor. Bende herhangi bir sivilce problemi de yaratmadı. Hem kep törenimde hem balomda kullandım ve fondotenimi gün boyu olmasa da uzun süre tuttuğunu söyleyebilirim.

Uygun fiyatlı bir ürün olduğu için çoğu kişi ben uygun fiyatlı ten ürünü kullanmam diyebiliyor. Açıkçası ben de almadan önce biraz tereddüt etmiştim ama ben bir baza otuz kırk lira vermem, veremem diyenlerdenseniz bu baz size göre derim. Dediğim gibi bende bir problem olmadı ama ciltten cilde göre de değişebilir tabi ki..

Daha önce başka bir primer kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım. Çok ağır makyajlar yapmıyorsanız bu bazın size yeterli geleceğini düşünüyorum.

Ben oldukça memnun kaldım dediğim gibi fiyatı da çok uygun denemenizi tavsiye ederim. Gratis sürekli indirim yapıyor zaten indirimde bir tane kapın bence. Deneyenleriniz varsa, bu bazdan memnun mu? Lütfen benimle yorum olarak paylaşın.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere güzel kalın hoşçakalın 🙂

Bir Cevap Yazın