Wet n Wild Megalast Ruj İncelemesi

Wet n Wild Megalast Ruj serisini bilmeyen yoktur sanırım.. Çoğu bloggerın MAC rujlara mudail gösterdikleri, öve öve bitiremedikleri rujlar.. Bu yazımda sizlere elimde bulunan dört adet mat rujlardan bahsedeceğim. Smokin’ Hot Pink, Sugar Plum Fairy ve Cinnamon Spice ve Spiked with Rum.. Gratis’in en güzel nimeti Wet n Wild ürünleri sanırım. Bu kadar uygun fiyatlı ve bu kadar kaliteli olması bizi indirim dönemlerinde özellikle rafları boşaltmaya itiyor.

Bu rujların en sevdiğim özellikleri mat olmaları. Nedense parlak yapıdaki rujlarla bir türlü anlaşma sağlayamadım. Megalast serisi ne yazık ki kremsi yapıda değil. Tebeşir gibi bir yapısı var oldukça sert ama bir kaç sürümden sonra alışıyorsunuz. Mat olmalarına rağmen dudakta kuruluk yapmıyor,pul pul dökülmüyor, kalıcılıkları da mükemmel! Ee daha ne olsun..

Wet n Wild Megalast Ruj

Ürünün sevmediğim tek yanı ambalajları! Birşey yapıyorsanız tam yapın ama değil mi? En dandirik çakma rujların bile kapakları gayet kaliteli iken, bu rujların kapakları sürekli açılıyor, kırılıyor, çantada oraya buraya yapışıyor. Umarım marka şikayetleri göz önüne alarak ambalaj değişikliğine gider..

 

Wet n Wild Megalast Rujlardan elimde olanları inceleyecek olursak;
Smokin’ Hot pink:

Şeker mi şeker bir pembe tonu olduğunu söyleyebilirim. Özellikle yaz aylarında kullanılabilecek ideal bir ruj. Romantik, morlu kahveli makyajlara da çok yakışacağını düşünüyorum.

Sugar Plum Fairy:

Vişne çürüğü rengindeki bu ruj, benim bu seriden aldığım ilk ruj. O zamanlar mor ruj diye tutturmuştum ve görür görmez aldım. O kadar güzel bir rengi var ki.. Vişne çürüğü ile mor arası bir rengi var, dudakta oldukça çekici duruyor, her türlü makyajla kullanılabilecek bir ruj olduğunu düşünüyorum. MAC Rebel rengine muadil olarak gösteriliyor. Renk olarak oldukça yakınlar..

Cinnamon Spice:

Bu serinin en sevdiğim rengi.. Aldığımdan beri elimden düşüremedim. Koyu kahve-bordo arası bir renk.. Oldukça canlı ve sürümü kolay. Soğuk kış ayları için ideal ama ben yaz kış kullanacağım sanırım. Görür görmez vurulduğum nadir rujlardan kendisi..

Spiked With Rum:

Serideki popüler rujlardan birisi.. Kahve alt tonlu gül kurusuna yakın aşık olunası bir renk.. Hem dudakları koyu renk olanlara hem de açık renk olanlara gidebilcek harika bir ruj. The balm charming’ e benzetiliyor. Kalıcılığı ve yapısı da diğer rujlar gibi harika.

Rujların Swachları da bu şekilde:

wet-n-wild-megalast-ruj

Bu rujlarla ilgili yorumlarım bu şekilde. Umarım yazıyı beğenirsiniz. Bence her kadının en az bir tane sahip olması gereken rujlarda olduğunu düşünüyorum.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere mutlu kalın 🙂

Bir Cevap Yazın